Anasayfa Yazılım Android 7.1 Geliyor

Android 7.1 Geliyor

0
0
1,047
android-nougat-logo

Geçtiğim günlerde Google,  Nexus ve General Mobile 4G için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınladı. Şimdi ise güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere göre Android 7.0 bakım güncellemeleri yayınlanmaya başlayacak.

İlk olarak Android 7.1 ile güncellemelere başlayacak olan Google ,güncellemelerin sürüm numaralarını  Android 7.1/ 7.1.1 / 7.1.2 olarak adlandırılacak ve güncellemeleri Android kullanıcıları ile buluşturacak.

 

evan-blass-comment

İlk olarak gelecek olan Android 7.1 güncellemesinin Eylül ya da Ekim ayında gelmesini beklenirken güncellemeler muhtemelen öncelikle HTC üretimi Nexus telefonlara gelecek.

Android 7.0’dan sonra gelecek olan ilk güncelleme Google’ın sistem altyapısı üzerine gelecek ve bununla birlikte önemli gelişmelere ev sahipliği yapacak.

Android 7.1 güncellemesi ile neler olacak?

Kaynaklardan edinilen haberlere göre Android Nougat güncellemesi ile yenilenen Nexus Launcher ve Google Asistan uygulamaları yenilenecek bunlara yeniden gözden geçirilen Android Sanal butonları da yol arkadaşlığı edecek.

Google yayınlayacağı Android 7.1 güncellemesinin ardından bir takım güncellemelere de yol açmış olacak. Bu güncellemeler Android 7.1.1 ve Android 7.1.2 olarak isimlendirilecek.

Bu arada o kadar Android 7.0’dan bahsetmişken, piyasaya Android 7.0 işletim sistemi ile iyi bir giriş yapması beklenen LG V20‘de 6 Eylül‘de yapılacak olan lansmanı ile kullanıcılarıyla buluşacak.

 

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…