Anasayfa Mobil Android Güncellemeleri ve Android Haberleri

Android Güncellemeleri ve Android Haberleri

0
0
1,079
AndroidFoni

Dünyanın en popüler mobil işletim sistemi olan Android, gelişimini ve kullanıcı sayısını her geçen gün arttırıyor. Gözüken o ki çok yakın zamanda tüm dünyadaki akıllı telefonların yarısından fazlasında Android çalışıyor olacak. Elbetteki böylesi bir mobil işletim sisteminin her cebe girmesinin sebebi büyük akıllı telefon üreticilerinin cihazlarında Android’e yer vermesinden kaynaklanıyor.

Başta Samsung olmak üzere Huawei, LG, HTC ve Sony gibi pek çok popüler isim akıllı telefonlarında Android’e yer veriyorlar. Tam da bu noktada akıllara Android için rehberlik edecek, kullanıcının soru sorabileceği, Android güncellemelerini ve haberlerini tüm dünya ile eş zamanlı olarak alabileceği bir platform hayal ediliyor.

Hayal ediliyor çünkü artık bilgi çağında yaşıyoruz ve insanlar elinin altındaki herhangi bir elektronik cihazın, yazılımın tüm detaylarına erişmek istiyorlar. Android Türkiye tarafında ne yazık ki durum pekte parlak değil. Ya kendine dev diyenlerin tekelinde dönüyor iş ya da reklam bataklığına saplanılmış durumda. Objektiflik ve özgün duruş ne yazık ki yok. Tam da bu noktada, Android Güncellemeleri, Android Telefonlar ve benzeri pek çok kategoride yayın yapan AndroidFoni akla geliyor.

AndroidFoni, sahip olduğu deneyimli editör kadrosu ile günlük olarak güncelleniyor ve tüm dünya işe aynı zamanda Türkiye’ye Android dünyasından haberleri taşıyor.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…