Anasayfa Mobil FIFA 17 ARTIK CEBİNİZDE…ÖN KAYITLAR BAŞLADI

FIFA 17 ARTIK CEBİNİZDE…ÖN KAYITLAR BAŞLADI

0
2
1,333
fifa-kapak

Mobil oyun pazarının büyümesi ve gelişmesi ile oyun üreticileri bu pazara yöneliyor. Bunlardan birisi de EA Games. Özellikle son 2 yılda FIFA oyunlarını mobil pazara da sunan üretici FIFA 17 oyununu da hazırladı. FIFA Mobile ismi ile duyurduğu yeni oyunu çok yakında mobil oyun severler ile buluşturmaya hazırlanan şirket hiç kuşku yok ki mobil platformda oynayabileceğiniz efsanevi oyunlar arasında yeri alınacak. Şirket şimdiden Android kullanıcıları için ön kayıtlara başladı.

fifa-17-1

 

Grafikleri ve oynayabileceğiniz çeşitli modları bu zamana kadar çıkmış en iyi futbol oyunu olmaya aday olan FIFA Mobile’a  önceden ulaşmak isteyenler Google Play Store‘a girerek ön kayıtlarını yaptırabiliyorlar. Android kullanıyor ve FIFA Mobile’ı ilk oynayanlardan olmak istiyorsanız buradan ön kayıt yaptırabilirsiniz. Unutmayın ön kayıt yaptıranlar oyun çıkar çıkmaz bildirim ile haberdar edilecek.

fifa-17

Peki Diğer Platformlar?

EA Games tarafından yapılan FIFA Mobile hiç şüphe yok ki iOS kullanıcıları için de gelecek ancak oyunu Android platformunda ön kayıt yaptıranlar daha önce oynayacak. iOS kullanıcıları için de sonbahara doğru gelmesi bekleniyor. Diğer bir platform olan Windows Phone kullanıcıları için ise üzülerek belirtmek isterim gibi bu oyunu mobil olarak ulaşamayacaklar.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…