Anasayfa Mobil iPhone 7’yi Şarj Ederken Müzik Dinleyebilirsiniz

iPhone 7’yi Şarj Ederken Müzik Dinleyebilirsiniz

0
0
1,160
belkin-lightning-adaptor

Apple‘ ın 7 Eylül’ de tanıttığı iPhone 7‘ den 3.5 mm kulaklık girişini kaldırarak yerine Lightning bağlantısı tercih etmesi üzerine bazı tartışma konularının çıkmasına neden oldu. Lightning bağlantısının hem şarj hemde kulaklık girişi olarak kullanılmasının neden olduğu sorunların en başında telefonu şarj ederken aynı anda kulaklık girişinin kullanılamaması.

Apple bu sorunu çözmek için yaklaşık 190 TL fiyat etiketi ile satışa çıkan yeni aksesuarı olan Lightning Dock’u satışa sundu. Ancak biz haberimizde Belkin firmasının geliştirmiş olduğu Lightning Audio + Charge RockStar adaptörü ile bu sorunu çözmesinden bahsedeceğiz. Bu adaptör üzerinde iki adet Lightning girişi bulunmakta. Bu iki adet giriş sayesinde hem telefonunuzu şarj edebilecek hemde aynı anda müzik dinleyebileceksiniz.

Belkin firmasının açıkladığı bilgilere göre adaptör 48 kHz, 24-bit ses çıkışı sağlıyor. Ayrıca bu adaptör Apple’ ın üretmiş olduğu kulaklıklardaki ses artırma, azaltma ve mikrofonun çalışmasına imkan sağlıyor. 10 Ekim’de piyasaya sunulacak olan bu adaptörün satış fiyatı ise 40 dolar olacak.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak…