Anasayfa Donanım LG Mini Beam Serisi Projeksiyonların Yeni Üyesini Tanıttı

LG Mini Beam Serisi Projeksiyonların Yeni Üyesini Tanıttı

0
1
833
lg-mini-beam-kapak

Geçtiğimiz yılların en gözde cihazları olan projeksiyonlar günümüzde geniş ve büyük ekranlı televizyonların çıkması ve akıllı televizyonların kablosuz bağlantı kurarak istenilen görüntülerin ekrana aktarabiliyor olmasından dolayı projeksiyon cihazları gözlerden oldukça düştü.

Ülkemizde Fatih projesi gibi projelerin gelişmesi, ve okullarda, dershanelerde akıllı tahtaların kullanılmasına rağmen bu kurumlarda halen en etkili çözüm yolu projeksiyonlar oluyor.

Bu konuda belki de en fazla çalışan şirket LG‘de bu pazarı boş bırakmayarak projeksiyon üretmeye devam ediyor. Son olarak LG, Mini Beam serisi olarak tanıttığı taşınması kolay yeni modelini tanıttı.

lg-mini-beam-nano-min

Peki LG Mini Beam Ne Tür Özelliklere Sahip?

Diğer ürünlerine göre daha parlak görüntü sağlayan LG Mini Beam, 450 lumene kadar parlaklık sağlayabiliyor ve orta aydınlık dediğimiz görüntünün en zor verilen alanlarda bile çok daha net bir görüntü elde etmemizi sağlıyor. HD çözünürlüğe sahip olan LG Mini Beam ile 13 inçten 80 inçe kadar değişken görüntü alabiliyoruz.

Cihazdan görüntü aktarmak için yalnızca HDMI değil bunun yanı sıra MHL ve USB desteği de sağlıyor.

PH450G kodu ile çıkan bu projeksiyonu aynı zamanda çeşitli görsel efektler için de kullanabiliyoruz. 650 dolar gibi bir fiyattan çıkacak olan LG Mini Beam ailesinin yeni üyesinin Eylül ayında raflarda yerini alması bekleniyor.

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…