Anasayfa Oyun Need For Speed “No Limits” için Yeni Güncelleme Yayınlandı

Need For Speed “No Limits” için Yeni Güncelleme Yayınlandı

0
0
934

Electronic Arts‘ın Need For Speed No Limits için yayınladığı yeni güncelleme ile yeni arabalar ve oyun modları kullanımımıza sunuluyor. Yapımcı şirket mobil platformlar için hazırladığı Need For Speed No Limits’e şimdiye kadarki en büyük güncellemesini de böylece vermiş oldu.

Tümüyle ücretsiz olan Need For Speed No Limits oyununa gelen güncellemenin adı Devil’s Run. Güncelleme önümüzdeki 6 hafta için geçerli olacak. Bu süreçte oyuncular, 95 model Lamborghini Diablo Super Veloce ile 2006 model Ford GT ve, ün-şöhret kazanma şansı yakalayacaklar. Elbetteki tüm bunlara erişmek için sınırlı süreli etkinliklerde dev bir mücadele etmek gerekiyor. Mesela 12-16 Ağustos tarihleri arasında oyuncular Devil’s Run’da Blackridge caddelerinde Diablo SV kazanmak için yarışabilirler.

Bu etkinlikte, 100 araç içerisinden birinci olmayı başarabilen herkes bir Diablo SV kazanacak. Ayrıca kazanan oyuncuları büyük bir para ödülü de bekliyor. Elbetteki bu sırada polisin alarmda olacağını belirtelim. Devils Run güncellemesi ile polislerin şimdiye dek olmadığı kadar güçlendirildiklerini de belirtelim. Artık yasadışı yarışlara polisler ek birlikleri ile gelecekler. Öyle ki polisler “Elektro Statik Alan Teknolojisi” kullanarak sürücüleri devre dışı bırakabilecekler.

Güncellemenin içeriğinde ayrıca Race Skips ve Missions isimli özellikleride bulunuyor. Race Skips ile oyuncular oynamış oldukları etkinlikleri geçebileceklerken Missions özelliği ile oyundaki görevleri yapanlar ödüllendirilecek.

Belirttiğimiz etkinliğe ek olarak önümüzdeki günlerde iki etkinlik daha gerçekleştirilecek. 23-28 Ağustos arasında, Jaguar F-TYPE R Coupe Fastlane Series etkinliklerini tamalayanlara bir Jaguar F-Type hediye edilecek. 6-11 Eylül arasındaki Ford GT Fastlane Series etkinliklerini tamamlayan oyuncularada Ford GT hediye edilecek.

Ayrıca güncelleme için bir tanıtım videosu da yayınlandı. İşte o video;

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Android Güncellemeleri ve Android Haberleri

Dünyanın en popüler mobil işletim sistemi olan Android, gelişimini ve kullanıcı sayısını h…