Anasayfa Mobil Samsung Galaxy S7 Edge Reklamlarına Devam Ediyor

Samsung Galaxy S7 Edge Reklamlarına Devam Ediyor

0
3
952

Samsung’un her ne kadar Galaxy Note 7 tanıtımını yeni yapmış olsa da Galaxy S7 serisini de unutmuyor. Galaxy S7 Edge’nin uzun süreli batarya ömrünü anlatan reklam filmi için Samsung, Hollywood yıldızlarından olan Danny Glover ile anlaştı ve çarpıcı bir reklam filmi ile Galaxy S7 tanıtımına devam etti.

Reklam filminde bir polis memurunu canlandıran Glover, havalandırma kanallarında bulunan bombayı imha etmek için kanala giriyor. Bombanın daha 12 saatinin olduğunu gören Glover, hazır S7 Edge kullanıyorum az telefonda takılayım kafasıyla telefonuyla oynamaya başlıyor. Bu 12 saatlik süreyi, oyun ve videolar ile geçiren Glover, son anda bombadan gelen ses ile telefonu bırakıp patlamak üzere olan bombayı durduruyor.

Sizin de bildiğiniz gibi 3600 mAH bataryası ile yüksek kullanım süresini sunan S7 Edge’i öven Samsung, slogan olarakta “En iyi batarya performansına sahip Galaxy telefonu” demeyi de unutmamış. Yeni çıkardığı Note 7’nin bataryasının S7 Edge’den kötü olduğunu da kabul eden Samsung, performans açısından Galaxy Note 7’ye toz konduracağını hiç sanmıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=YSf41VIX2WA

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…