Anasayfa Giyilebilir Samsung Gear IconX Bluetooth Kulaklık

Samsung Gear IconX Bluetooth Kulaklık

0
2
1,300

Samsung, Gear IconX adını verdiği kulak içi bluetooth kulaklığın 19 Ağustos‘da satışa çıkacağını açıkladı. Bazı ülkelerde hala yasak olan bu ürün, serbest olan ülkelerde satışa sunulacak. 19 Ağustos’da Samsung Gear 360 VR kamera ile satışa sunulacak olan Gear IconX rağbet göreceğe benziyor.

Samsung Gear IconX tamamen kablosuz bir şekilde çalışıyor. Şarj etmek istediğinizde kulaklığınızı kutusu yerleştirip bir USB kablosu yardımı ile kolayca şarj edebiliyorsunuz. 4GB dahili hafızası da bulunan Gear IconX kendi hafızasında ortalama 1000 şarkıya ev sahipliği yapabiliyor.

gear-cinx-2

Samsung Gear IconX, fitness yapan Samsung kullanıcılarına da güzel avantajlar sağlıyor. Spor için de oldukça uyumlu olan Gear IconX, sporunuzu yaparken müzik dinlemenizi sağlıyor diğer bir yandan da adımlarınızı ve yaktığınız kaloriyi de hesaplayabiliyor.

Samsung Gear IconX, KitKat 4.4 veya daha üst sürümü kullanan tüm Android cihazlarda çalışabilecek. Yaklaşık 3.5 saat kullanım imkanı sunan Gear IconX yeterli bir batarya kapasitesine sahip.

199 dolarlık fiyatı ile ön siparişe çıkan Gear IconX’i siyah, mavi veya beyaz rengi ile ön sipariş edebilir ya da 19 Ağustos’a kadar raflarda yer almasını bekleyebilirsiniz.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…