Anasayfa Mobil Samsung Z2 Görücüye Çıkıyor

Samsung Z2 Görücüye Çıkıyor

0
3
1,207
samsung-tizen

Samsung yeni ürettiği düşük bütçeli telefon Z2 için bir video yayınladı. Tizen işletim sistemi ile gelecek olan Samsung Z2, teknik özellikleri ele alındığında başlangıç seviyesindeki kullanıcılara ve düşük bütçeli telefon almak isteyenlere uygun olduğunu söyleyebilirim.

samsung-z2-tizen

Samsung Z2’de Neler Var ?

Z2 için yayınlanan videoya baktığımızda, 4G LTE desteği, Ultra Veri Tasarruf Modu (UDSM) ve kolaylıkla kullanılabilen kilit ekranından bahsedilmiş. Uygulamalara baktığımızda, para transferlerinde kullanılabilecek My Money ve el feneri parlaklığını ayarlayabildiğimiz uygulamalar cihaz ile birlikte gelecek.

Samsung-Z2-main-1

 

Samsung Z2 Teknik Özellikler

Paylaştığımız videoda daha ayrıntılı görebileceğiniz teknik özelliklere bakarsak; 1 GHz işlemci ve 5 megapiksel arka kamerası bulunuyor. 4.5 inç ekranı ve 1 GB RAM ise oldukça şaşırtıcı olmuş. Son zamanlarda Samsung’un ürettiği cihazlara baktığımızda 1 GB RAM uzun süredir kullanılmıyordu. 8GB dahili depolama alanı ve oldukça düşük olan 1500 mAh bataryası ile çok da cezbedici bir cihaz olmayan Samsung Z2’nin tek iyi tarafı fiyatı olacağa benziyor. Yurt dışıında 100 dolar gibi bir fiyata çıkması beklenen Z2’nin Türkiye fiyatını ilerleyen günlerde göreceğiz.

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…