Anasayfa Mobil Xiaomi Türkiye Mağazası Açılabilir!

Xiaomi Türkiye Mağazası Açılabilir!

0
0
974
xiaomi-logo

Özellikle son yıllarda ülkemizde de hayli kullanıcıya ulaşan Xiaomi, uygun fiyatlarına karşın kullanıcılarına oldukça iyi bir performans sağlıyor. Dünya’nın da en büyük akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Xiaomi, Dünya’da bu kadar büyük olmasına karşın an çok ana vatanı Çin’de faaliyet gösteriyor.

Ancak kendi kapasitesinin farkında olan Xiaomi, yavaş yavaş global mobil pazarına da açılmaya başladı. Özellikle Mi 5 modeli ile bazı internet sitelerinin aracılığı sayesinde, Türkiye’de de telefonlarını satmaya başlayan şirket, global pazar hedeflerine hız vermiş durumda.

xiaomi-mi-5

Tamı Tamına 1000 Mağaza!

Son gelen bilgilere göre Xiaomi, 2020 yılına gelindiğinden itibaren toplamda dünya genelinde 1000 mağaza açmış olma hedefine ulaşmak istiyor. Türkiye’nin akıllı telefonlara ilgisi ve global pazarda yerinin azımsanamayacak kadar çok olmasının farkında olan Xiaomi, çok geçmeden Türkiye’de de bir mağaza açması yüksek ihtimal.

Son zamana kadar ürünlerini çoğunlukla internet siteleri üzerinden satan Çinli dev şirket, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada müşterilerinin istedikleri ürüne dokunup test etme isteklerini karşılamak için böyle bir hedef belirlemiş durumda.

Fiyat-Performans konusunda oldukça iddialı olan şirket dev telefon üreticilerine çok geçmeden iyi bir rakip olma yönünde oldukça hızla ilerliyor.

 

  • xiaomi

    Xiaomi Mi Note 2 Ortaya Çıktı

    Samsung‘un kıvrımlı ekran teknolojisinin piyasada oldukça hatırı sayılır yer etmesin…
Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…