Anasayfa Mobil Amazon’dan 50 Dolara Tablet

Amazon’dan 50 Dolara Tablet

0
0
1,142

Amazon yeni seri tabletlerini duyurdu. Bu yeni seri tabletler ayın sonunda pazara katılacak gibi görünüyor. Giriş seviyesindeki kullanıcı kitlesini hedef alan bu süper uygun fiyatlı tablet Amazon New Fire isminde ve 50 $ fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor.

Amazon cazip bir teklif daha sunuyor ve toplu almak isteyenler için sunulan bu teklifte; 6’lı paket olarak hazırlamış olduğu New Fire paketini 250 $ fiyat etiketi ile satışa sunuyor. Buda demek oluyor ki bir tablet için 50 dolardan daha az ödüyoruz.

ap_resize

New Fire isimli  Tablet dört çekirdekli işlemci, microSD kart yuvası, ön kamera (vga) arka kamera (2 MP) ve “Bellini” denilen yeniden tasarlanmış arayüzü ile 7-inç boyutunda 1024 x 600 (171 ppi) çözünürlüğünde IPS ekrana sahip.

Şirket aynı zamanda 8-inç ve 10.1 inç boyutundaki New Fire HD tableti de kullanıcılara duyurdu. Tablet microSD kart yuvası, ön ve arka kamera dört çekirdekli işlemcilik bir donanıma sahip. New Fire HD 8-inç fiyatı 149 $ ve 10.1-inç 229 $ dir.

Amazon çocukları da unutmamış. Amazon Fire Kids Edition olarak sunduğu tablet ise 7 inç boyutunda, Quad-Core 1.3 GHz işlemci  ve 1 GB ram ile çocukların kullanımına sunulacak. Ayrıca Amazon Fire Kids Edition çocuk dostu bir arayüz ve uygulamalar içeriyor.

Amazon Fire Kids Edition tabletin fiyatı ise 99 $.

amazon_tablet

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak…