Anasayfa Mobil Android Cihazlarınızı TVOnlayn İle Televizyona Dönüştürün

Android Cihazlarınızı TVOnlayn İle Televizyona Dönüştürün

0
0
1,582
tvonlayn-gorsel

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve kullanıcı alışkanlıklarının değişmesi ile birlikte akıllı telefonlar ve tabletler artık hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Bu akıllı cihazlar sayesinde artık istediğimiz her yerde (tabiki internetimiz olduğu sürece) televizyon izlemek mümkün hale geldi.

İşte şimdi size, şuanda Android cihazlar üzerinde çalışan ve en kısa sürede iOS cihazlara da gelecek olan TVOnlayn mobil uygulamasından bahsetmek istiyorum. Uygulama henüz yeni olmasına rağmen kullananlar tarafından beğenilmeye başlandı. Basit arayüzü ile 7 den 70′ e herkesin kullanabileceği TVOnlayn mobil uygulaması ile artık Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızı birer televizyona dönüştürme zamanı geldi.

Yüksek çözünürlükte donma ve takılma olmadan  televizyon izlemenize imkan sağlayan TVOnlayn uygulamasında, ülkemizde en çok izlenen 20 adet yerli televizyon kanalı bulunmakta. İlerleyen zamanlarda yabancı kanallarında ekleneceği  TVOnlayn uygulamasını, TeknoDeep olarak denemenizi tavsiye ediyoruz.

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak…