Anasayfa Mobil Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

0
1
2,885
en-iyi-ses-kayit-uygulamalari

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Bu kayıtlar sesli not olabilir,  telefon görüşmesi olabilir, müzik yada bir konferans olabilir işte tüm ses kayıt ihtiyacınızı karşılayacak en iyi beş uygulamayı siz Android kullanıcıları için bir araya topladık. Bu uygulamalar Google Play Store üzerinden en yüksek puanı alan uygulamalardır. Bu uygulamalar son güncelleme ile kavuştukları üstün özellikleri ve sezgisel arayüzleri ile sizlere sunuluyor. Sizde kendiniz için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Sony Audio Recorder

Sony tarafından kullanıcılara sunulan bu uygulama akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden ses kayıt etmenizi ve tekrar tekrar oynatmanızı oldukça kolay hale getiriyor. Sahip olduğu sezgisel arayüzü ile  kayıt, duraklatma, ses düzenleme, kayıt ayarlarına ve diğer işlevlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Bu kaliteli ve basit uygulama ile hışırtı veya ıslık sesi olmayan kaliteli ses kayıtları yapabilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var uygulama telefon görüşlerini kayıt etmemekte.

sony-ses-kayit

 

MDroid Sound Recorder

MDroid Sound Recorder oldukça kullanışlı bir ses kayıt uygulamasıdır. Akıllı telefonunuz ile toplantıları, müzikleri, görüşmeleri, sesli notlarınızı veya başka bir ses kaydı yapabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ekran kapalı iken arka planda ses kaydı yapabilmemizi sağlıyor. Kayıt uzantıları ise 3GP, WAV, ve MP4‘ ü desteklemektedir.

mdroid-sound-recorder

 

Parrot

Ücretsiz olan parrot uygulaması ile istediğiniz sesleri hızlı ve kolay bir şekilde kaydedip paylaşabilirsiniz. Gayet basit ve kullanıcı dostu olan arayüzü ile sesleri, telefon konuşmalarını ve aklınıza gelecek bir çok sesi kaydetmenize imkan sağlar. Uygulama telefon görüşmelerinizi kaydetmenizi sağlayan Pro sürümü ile görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz.

parrot-ses-kayit

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir

Sony Xperia XZ’ nin Fiyatı Açıklandı

Japon devi olan Sony firmasının geçtiğimiz günlerde IFA fuarında tanıtmış olduğu yeni amir…