Anasayfa Mobil Apple, iOS 10 Beta 6 Güncellemesini Yayınladı

Apple, iOS 10 Beta 6 Güncellemesini Yayınladı

0
0
1,162

WWDC 2016’dan bu yana geliştiricileri ve Public Beta kullanıcıları ile iOS 10’un testlerine devam eden Apple, bugün iOS 10 beta 6’yı geliştiriciler, iOS 10 Public Beta 5’i de Halka Açık Beta Yazılım Programı kullanıcıları için yayınladı. Yeni beta güncellemesi şu anda indirilebilir durumda.

iOS 10 Beta 6 Güncellemesi

Güncellemeyi iPhone, iPad veya iPod touch’ınıza yüklemek için ya daha önce herhangi bir iOS 10 beta güncellemesini ya da “Beta Profili”ni cihazınıza yüklemiş olmanız gerekiyor. Güncellemeyi hemen Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden indirebilirsiniz.

Apple’a göre iOS 10 şimdiye kadar ki en büyük iOS güncellemesi. Bu gerçekten de öyle. Daha fazla 3D Touch kısayolları, üçüncü taraf uygulamalar için Siri desteği, araç takımı özelliği (widget), yeni kilit ekranı, yenilenen Bildirim Merkezi ve Kontrol Merkezi gibi daha pek çok yenilikle iOS 10 hayatımıza giriş yapacak. Elbetteki yeni iOS sürümü ile daha iyi bir performansın söz konusu olduğunu da belirtelim.

Şirketin iOS 10’un final sürümünü herkese açık olarak iPhone 7 lansmanından sadece bir hafta sonrasında yayınlaması bekleniyor. Yeni iOS 10 beta güncellemesinde herhangi bir yenilik veya değişiklik farkedersek bunları paylaşıyor olacağız.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…