Anasayfa Mobil Apple Müzik Servisi Apple Music’i İsrail’de Kullanıma Sundu

Apple Müzik Servisi Apple Music’i İsrail’de Kullanıma Sundu

0
0
981

Yaklaşık bir bir buçuk yıl önce Apple tarafından tanıtılan Apple Music genişletmeleri hız kesmeden devam ediyor. Son olarak, bugün İsrail’de de kullanıma sunulan Apple Music dünya genelinde 110’dan fazla bölgede şu anda kullanılabilir durumda. Bugünden itibaren İsrailli kullanıcılar Apple Music’i 3 ay süre ile ücretsiz olarak kullanabilecekler.

Bu ücretsiz deneme süresinin ardından kullanıcılar bireysel abonelik için aylık 5.5 dolar, aile aboneliği için ise aylık 7.85 dolar gibi makul bir ücretlendirme ile Apple Music’i kullanabilecekler. Bu noktada belirtmekte fayda var ki üç aylık deneme süresinin ardındana bonelikler en başta seçilen üyelik tipine göre otomatik olarak gerçekleştirilecek.

Apple’ın yakın zamanda Kore’de de Apple Music’i kullanıma sunulacağı da gelen bilgiler arasında. Şirket tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmış olmasada şirketin çalışma yaptığını kanıtlar sızıntılar mevcut.

iOS 10’la da Apple Music’i Müzik uygulaması içerisinde daha pratik bir şekilde kullanılabilir hale getiren şirketin şu anda mevcut olan ödemeli 15 milyondan fazla abone sayısını daha da arttırması bekleniyor.

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…