Anasayfa Mobil AppleFoni: iPhone, Mac, iPad, iPod touch

AppleFoni: iPhone, Mac, iPad, iPod touch

0
0
1,398

Apple ve cihazları (ürünleri) hakkında haberler, incelemeler, uygulamalar ve söylentilere Türkiye’de en detaycı bakış açısı ile yer veren Apple haber sitesi AppleFoni yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor.

“İşimiz gücümüz Apple” sloganı ile faaliyet gösteren AppleFoni, “Biz iPhone, Mac, iPad, iPod ve diğer ürünlerle ilgili her şeyi ele alıyoruz!” diyor ve gerçekten de Apple Türkiye kanadında, Apple cihazları kullanıcılarına gerekli olan her türlü bilgiyi, desteği ve her türlü haberi veriyor.

Apple Foni, Apple ve ürünleri hakkında en güncel haberlerin ve söylentilerin yer aldığı Türkiye’nin en iyi Apple haber sitesidir. Apple Foni ekibi geniş bilgi edinimleri ve kaynak takipleri sayesinde takipçilerine üçüncü taraf desteği de sunmaktadır.

Ayrıca, Apple Foni 2016 yılı içerisinde sadece Apple ürünlerinin ve aksesuarlarının yer aldığı online mağazasını inşaa etmek için çalışmalarını tüm gücü ile sürdürmektedir.

7/24 güncellenen site içeriği ve gelişmiş yapısı ile kullanıcısından şimdiye kadar tam not olan AppleFoni, zaman zaman düzenlediği çekilişlerle de takipçilerini ödüllendirmekten geri durmuyor. Daha önce gerçekleştirdikleri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ödüllü çekiliş ile iki takipçisini ödüllendiren AppleFoni, yakın gelecekte yeni çekilişlere de imza atacağını Facebook sayfası üzerinden duyurdu.

AppleFoni iPhone, iPad, MacBook, iPod, iOS, OS X, iTunes, iCloud ve daha pek çok Apple cihazlarını ve şirketini yakından ilgilendiren haberlere sitesinde yer veriyor. Ayrıca İnternet ve Teknoloji kategorilerinde de önem arz eden konularda haberlere yer veren AppleFoni, bu yönüyle de geniş bir içeriğe sahip olduğunu bizlere gösteriyor.

AppleFoni ayrıca kullanıcılarına üçüncü taraf desteği de sunuyor. Apple Uzmanları’ndan oluşan bir ekip Apple Destek sayfası üzerinden soru veya sorunlara anında cevaplar ve çözümler sunarak kullanıcılarına destek oluyorlar.

Her yönü ile, Apple Türkiye kanadında beklentileri karşılayan AppleFoni adından sık sık söz ettirmeye, Apple’ın sihirli dünyasından gelişmeleri an be an kullanıcılarına aktarmaya devam edecek.

Biz de bu yolda, AppleFoni ailesine başarılarının devamını diliyor, siteyi takip etmenizi öneriyoruz.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…