Anasayfa Haberler Apple’ın Twitter Hesabında İlk Kez Hareketlilik Gözlendi

Apple’ın Twitter Hesabında İlk Kez Hareketlilik Gözlendi

0
2
1,733
Apple-Twitter-Öneçıkarılan-görsel

Apple Twitter hesabını ilk 2011 yılında açmıştı fakat bu güne kadar hiç bir paylaşımda bulunmamıştı. Sonunda şirket Twitter hesabını hareketlendirdi. Profil fotoğrafı ve benzeri hesap önerileri ekledi.

2011 yılında açılan resmi Apple hesabında profil fotoğrafı dahil hiç bir bilgi bulunmuyordu. iPhone 7‘nin tanıtımına günler kala Twitter hesabında görünen hareketlilik dikkat çekti.

Apple Twitter Hesabına Profil Fotoğrafı Eklendi

Firmanın  resmi Twitter hesabı olan @Apple‘a ilk olarak profil fotoğrafı eklendi ve Twitter‘da orjinal hesap tiki olan mavi tik ile onaylattırdı. Fakat hesapta şu ana kadar halen herhangi bir tweet bulunmamakta.

Apple şirketi Twitter’da Apple Store, Apple Music, müşteri hizmetleri ve iTunes hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır. Asıl marka ismi olan @Apple hesabını bu güne kadar hiç kullanmaması merak konusuydu.

apple-twitter-hesabı

Yıllardır kullanmadığı @Apple hesabını bu günlerde hareketlendirmesi 7 Eylül‘de tanıtılacak olan iPhone 7 ile ilgili olabileceği yönünde olabilir. Hatta iMac, Beats kulaklıklar ve 5K ekran gibi ürünlerin tanıtımı da bu hesaptan yapılabilir.

Şirketin Twitter hesabındaki hareketliliğin dışında ne yazık ki Facebook‘da URL‘si facebook/apple hesabı altta gördüğünüz resimde ki kişi tarafından kullanıyor.

Apple-Facebook-url

@Apple hesabındaki hareketliliğin sebebini önümüzde ki günlerde atacağı tweet’ler ile görmeyi umut ediyoruz.

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…