Anasayfa Sektörel Araba Fiyatına Sony Walkman!

Araba Fiyatına Sony Walkman!

0
1
1,547
sony-walkman-kapak-gorsel

Berlin IFA teknoloji fuarında yer alan firmalardan birisi olan teknoloji dünyasının liderlerinden birisi olan Sony, tanıtımını yaptığı yeni Walkman ile oldukça şaşırttı. Cihazın en büyük sürprizi altın kaplama olarak geliyor olması.

3200 Dolarlık Sony Walkman!

Geçmişte çıkardığı Walkman ürünleri adete dünyada fırtınalar estiren Sony, akıllı cihazların üretilmesi ile birlikte bu popülerliğini oldukça hızlı bir şekilde kaybetmişti. Bununla birlikte Sony’de Walkman denilince akla gelen ilk firma olmasına rağmen bu konudaki çalışmalarını akıllı telefonlar üzerine yoğunlaştırmıştı. Şu sıralar IFA teknoloji fuarında yer alan Sony, eski günlerdeki gibi bir Walkman ile teknoloji severlerin karşısına çıktı.

Cihazın bu kadar gündem konusu olmasının başlıca sebepleri, kasa yapısı ve fiyatı. Sony’nin yaptığı açıklamalara göre yeni Sony Walkman, 3200$‘lık fiyatı ile raflarda yerini alacak. Walkman ile birlikte gelen kulaklıkların oldukça iyi ve üst düzey bir iş çıkardığını söylenen cihazın bizce en önemli özelliği son yıllarda üretilen en pahalı Walkman olması.

Sony Walkman’in 3200 dolarlık cihazının diğer modellerinden ayıran yegane özelliği altın kaplı olması. Ancak daha düşük bütçeli kullanıcıları da unutmayan Sony, 1200$‘lık(sanki çok azmış gibi) standart versiyonunu da kullanıcılar ile buluşturacak.

sony-gold-walkman

Altın Kaplamalı Modeli Biraz İnceleyelim

Ekran çerçevesi dışında kalan tüm her yeri altın kaplamadan oluşan Walkman, altının özelliğinden dolayı manyetik parazitleri minimum seviyeye indirmeye başarıyor. Pahalı ve oldukça elit görünüme sahip olan Walkman, lüks düşkünü teknoloji severlerin ellerinde olacak gibi görünüyor.

Kısa dizaynı ile geçen yıl çıkan Walkman modellerine benzeyen ürünün kulaklık girişi de eski modellerindeki gibi üst kısmında yer alıyor. Sony, resmi olarak cihazın teknik özellikleri açıklanmadığı için cihazın kapasitesi,ekran çözünürlüğü gibi bilgileri henüz sizler ile paylaşamıyoruz.

 

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…