Anasayfa Oyun Battlefield 1 Premium Bilet Detayları Ortaya Çıktı

Battlefield 1 Premium Bilet Detayları Ortaya Çıktı

0
1
1,171
battlefield-11

EA Games ve DICE tarafından gelmiş geçmiş en kapsamlı Battlefield oyunu olarak tanıtılan Battlefield 1 çok konuşulacağa benziyor.

FPS türünde akla ilk gelen oyunlardan birisi olan Battlefield serisinin en yeni oyunu Battlefield 1 konu olarak 1.Dünya savaşını bizlere canlandıracak. Battlefield 1 ilk olarak 2014 yılının son dönemlerinde sızıntıları ile oyun gündemine oturmuştu. Daha sonralarında çıkan haberler ile Battlefield oyuncularının beklediğine değecek bir oyun olduğu ortaya çıkmıştı. En büyük rakibi olan Call of Duty‘den çok daha iyi bir oyun olacağını çıkan tanıtım videoları ile bizlere göstermişti.

Şimdi de Battlefield 1 için gelecek olan içerikler ve Premium Pass ayrıntıları ile resmiyete kavuştu.

Battlefield 1 piyasaya öncelikle  İngiltere, Almanya, ABD, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu ve Osmanlı Devleti taraflarıyla çıkacak daha sonra ise Mart 2017’de Fransa ve Rusya dahil olacak. Ayrıca “They Shall Not Pass” genişleme paketi de eklenecek.
Battlefield 1 için özel olarak hazırlanan Premium Pass ile oyuncular  orjinal oyuna ek olarak yeni operasyonlar, farklı oyun modları, farklı araçlar 16 çoklu oyuncu haritası, 20 silah,14 künye ve 14 Battlepack’e sahip olabilecek..

49,99 dolar fiyat etiketi olan bu bilet, ayrıca yeni çoklu oyuncu haritalarına diğer kullanıcılardan iki hafta önce erişim sağlamaya imkan tanıyacak.

Battlefield 1 ilk olarak beta olarak 31 Ağustos‘da oyuncular ile buluşacak. 21 Ekim 2016’da yayınlanacak olan tam sürümü ise PC,Xbox One ve PS4 için raflarda yerini alacak.

 

Battlefield 1 Tanıtım Videosu

6 Mayıs tarihinde yayınlanan Battlefield 1 tanıtım videosu şuan itibari ile 44,757,496 görüntülenmeye ulaşmış durumda. Biz de izlemeyenler ve hatırlamak isteyenler için bir kez daha paylaşalım.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…