Anasayfa Mobil Değişen Galaxy Note 7’ler Gönderilmeye Başlandı

Değişen Galaxy Note 7’ler Gönderilmeye Başlandı

0
0
1,618
galaxy-note-7

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, amiral gemisi Galaxy Note 7‘de yaşanan bataryadan kaynaklı sıkıntı nedeni ile satışları durdurmuş ve sattığı ürünleri de değişim programına dahil ederek geri çağırmıştı. Ancak buna rağmen milyarlarca dolarlık bir kayıp yaşamıştı. Galaxy Note 7’nin ne olacağını herkes merakla beklerken yeni cihazlar ile ilgili ilk haber geldi.

note7-kutu

Yeni Cihazların Kutusunda Yer Alan Siyah Nokta Dikkat Çekiyor!

Samsung kullanıcılarının bekleyişi halen devam ederken ilk haber Kanada’dan geldi. Aslında ilk olarak Kanada’da başlayacak olan yeni cihazların gönderilmesi için 19 Eylül tarihini işaret eden Samsung, kullanıcılarını daha da fazla bekletmeyerek, Sorunlu Galaxy Note 7 sahibi ve değişim programına katılan kullanıcıları için yeni telefonları göndermeye başladı.

Daha önce çıkan haberlerde sorunlu ve sorunsuz telefonların ayırt edilebilmesi için Galax Note 7’nin kutularının üstünde mavi bir S olacağı iddia ediliyordu. Fakat baktığımız zaman Kanada’da gönderime başlanan Galaxy Note 7’lerde mavi bir S harfi yer almıyor.

note7-siyah-kod

Ancak yeni çıkan cihazların kutusunda yer alan küçük siyah bir kare dikkat çekiyor. Henüz resmi bir açıklama gelmese de Samsung’un ayırt edici işareti muhtemelen o küçük siyah kare. ABD’de bulunan kullanıcılar için de 21 Eylül tarihini gösteren Samsung, henüz Türkiye’de yer alan Galaxy Note 7’lerin değişim kampanyasının ne zaman başlayacağına dair bir resmi bir açıklama yapmadı.

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…