Anasayfa Mobil Değiştirilen Galaxy Note 7′ ler Nasıl Anlaşılır

Değiştirilen Galaxy Note 7′ ler Nasıl Anlaşılır

0
0
1,547
galaxy-note-7-degisen-cihazlar

Dünya devi olan Samsung’ un patlayan telefonlar ile başı dertteydi. Bunun üzerine Samsung,  Galaxy Note 7′ ler için değişim programını başlatmıştı. Samsung değişim programına dahil olan yeni Note 7′ lerin kullanıcılar tarafından anlaşılması için bir takım yenilikler getirdi. Yapılan bu değişiklik ile Note 7′ nin çeşitli ekranlarına yazılım ile yeşil renkli pil ikonu getirildi. İkonun yeşil renkte olmasının sebebi ise tahmin edebileceğiniz üzere güvenliği ifade etmesi. Bu yeşil renkte olan pil ikonu üç farklı alanda kullanıcılara gösterilecek. Bu alanlar durum çubuğu, kilit açma ekranı ve cihazı kapatma ekranı olmak üzere dizayn edildi.

galaxy-note-7-degisen-cihazlar

Tabiki yeni aldığımız telefonu açmadan bu ikonları görmemiz mümkün olmayacak. Bunu da düşünen firma Galaxy Note 7 kutusunda da ufak bir değişiklik yaptı ve kutu üzerine eklediği kare şeklindeki sembol sayesinde kullanıcılara cihazın yeni Note 7′ lerden olduğunu kolayca gösteriyor.

galaxy-note-7-degisen-kutu

Samsung ayrıca yaptığı açıklama da kullanıcı güvenliğinin her herşeyden önemli olduğunu söyleyerek. Galaxy Note 7 kullanan herkesin değişim programına katılmasını istiyor.

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak…