Anasayfa İnternet Firefox’tan Anında Mesajlaşma Uygulaması: Firefox Hello

Firefox’tan Anında Mesajlaşma Uygulaması: Firefox Hello

0
0
1,298

Popüler internet tarayıcısı Firefox, en son sürümü ile entegre çalışan anlık mesajlaşma uygulaması Firefox Hello’yu yayımladı.

Yapılan açıklamada ortak Telefónica ile birlikte geliştirilen Firefox Hello beta sürümünün Windows, Mac ve Linux için kullanılabilir olduğu ve görüntülü arama ile birlikte anlık ileti bildirimleri ile kullanılabildiği vurgulandı. (Daha fazla detay için buradan devam edebilirsiniz)

Yeni özelliği kullanabilmek için araç çubuğu üzerinden gülen yüz balonuna tıklamanız yeterli. Uygulama ile görüntülü konuşma yapmanın yanı sıra anlık mesajlaşma da yapabiliyorsunuz.

Firefox Hello uygulamasını kullanabilmek için hesap oluşturmanız gerekiyor elbette ki oluşturmadan da anonim olarak sohbetler edebiliyorsunuz. Android Firefox için uygulama desteği de yakın zamanda verilecek.

Verilen güncellemeye profil fotoğrafı ayarlamak, küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri de dahildir. Yeni sürümü denemek için güncellemeyi yapmanız yeterli. Firefox’u kurmamış olanlar indirmek için Mozilla web sitesine erişebilirler.

  • Mozilla Firefox 48.0 Güncellemesi Yayınlandı

    Mozilla’nın popüler tarayıcısı Firefox için yeni güncelleme tüm platformlar için yay…
Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…