Anasayfa Genel Fuze İle iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus’ a 3.5 mm Kulaklık Girişi Geri Geliyor

Fuze İle iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus’ a 3.5 mm Kulaklık Girişi Geri Geliyor

0
0
1,601
fuze-kilif

Apple cesur bir karar alarak iPhone 7 de 3.5 mm kulaklık girişini kaldırdı. Çeşitli eleştirilere maruz kalan firma geliştirdiği yöntemler ile belirli bir oranda çözüm üretse de bu durumdan yinede memnun olmayan kullanıcılar için aksesuar firmaları geliştirdikleri kılıflar ile 3.5 mm kulaklık girişini yeniden getiriyorlar.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için üretilen Fuze isimli kılıf ile telefonunuzu çizilmelerden korurken aynı zamanda 3.5 mm kulaklık girişini de cihazınıza geri getirmiş oluyorsunuz. Bu özelliğinin yanı sıra Fuze içerdiği dahili pil ile iPhone 7 için 2400 mAh ve iPhone 7 Plus için 3,600 mAh güç sağlamakta. Bu kılıf sayesinde hem 3.5 mm kulaklık girişine hemde ihtiyacınız olduğunda ekstra bataryaya sahip olacaksınız.

Fuze bir Indiegogo projesi olmakla birlikte, 60 bin dolar bütçeli yatırım hedefleyen iPhone kılıfı projesi. Slogan olarak “Kulaklık girişinizi geri getiriyoruz”  ifadesini kullanan Fuze hedeflediği yatırımı toplayabilirse kılıfları piyasaya sunacak. Çeşitli renk seçenekleri ile üretilecek olan kılıfın tasarımının zekice ve oldukça şık olduğunu söyleyebiliriz. Eğer firma kılıflar için gerekli bütçeyi toplayabilirse  iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için Fuze kılıfları 49 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak…