Anasayfa Genel Galaxy Note 4 için Yeni Güncelleme

Galaxy Note 4 için Yeni Güncelleme

0
0
2,015
galaxy-note-4

Samsung‘un Eylül ayında başlatmış olduğu arka arka gelen güncelleme dalgasına yeni modeller de dahil etmeye devam ediyor. Güney Koreli dev akıllı telefon üreticisi, tam olarak 2 yıldır piyasada yer alan cihazı Galaxy Note 4 için de bir güncelleme yayınladı.

Galaxy Note 4 İçin Yeni Güncelleme

Galaxy Note 4 için gelen yeni güncelleme öncelikle Avrupa kullanıcıları için dağıtılmaya başlandı. Kies ve FOTA üzerinden yapabileceğiniz güncelleme, içerik olarak Google ve Samsung‘un ortaklaşa yaptığı en son güvenlik yamalarını barındırıyor.

Samsung Cloud, Note 4’e Geldi

Yeni güncelleme ayrıca her zaman olduğu gibi çeşitli hata düzeltmelerini ve daha stabil çalışan bir TouchWiz arayüzünü kullanıcılara sunuyor. GalaxyClub’da yer alan habere göre bu güncelleme kapsamında gelen en büyük yenilik, geçtiğimiz günlerde ilk olarak Samsung’un Galaxy Note 7 modelinde yer verdiği ve oldukça beğeni toplayan Samsung Cloud uygulaması oldu.

Kullanıcılarına 15 GB gibi oldukça güzel bir depolama alanı sunan Samsung Cloud uygulamasına artık Galaxy Note 4 kullanıcıları da kullanabilecek.

Az önce bahsettiğim gibi ilk olarak Avrupa’da dağıtılmaya başlanan yazılım güncellemesi çok geçmeden ülkemizdeki kullanıcılar ile buluşacaktır. Güncelleme geldiği zaman manuel olarak yapmak isteyenler Ayarlar<Telefon Hakkında<Yazılım Güncellemeleri yolunu izleyerek kolaylıkla güncellemelerini gerçekleştirebilirler.

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…