Anasayfa Giyilebilir Garmin’in Yeni Hedef Kitlesi Çocuklar

Garmin’in Yeni Hedef Kitlesi Çocuklar

0
0
1,997
garmin-cocuk-takip-cihaz

Garmin‘ in şimdiye kadar geliştirmiş olduğu cihazlar içerisinde kaç kalori harcadığınızdan tutun nabız değerlerine kadar bir çok alanda ölçüm yapan cihazlar bulunmaktadır. Garmin firması hedef kitlesinde yaptığı bir değişiklik ile çocuklar için geliştirmiş olduğu aktivite takip cihazını geliştirdi.

Vivofit JR isminde ki bu takipçi cihaz adımları, uykuyu ve yapılan tüm aktiviteleri ölçüyor. Güneş ışığında dahi oldukça rahat okunabilen bir ekrana sahip olan bu cihaz da uzun süre hareketsiz kalan çocuklar için geliştirilmiş Move seçeneği yer almakta. Bu seçenek uzun süre hareketsiz kalan çocukları motive ederek, çocukların bir miktarda olsa hareket etmesine katkıda bulunuyor. Move seçeneği ile çocuklar günlük yaşamda en az 60 dakika hareket etmiş oluyor.

garmin-cocuk-takip

Suya dayanıklı olarak üretilen bu cihaz yüzerken bile oldukça rahat kullanılıyor. Ayrıca Vivofit JR için mobil uygulamada geliştirilmiş. Bu uygulama sayesinde aileler çocuklarının yapmış olduğu hareketlerini ve bunların sürelerini öğrenebiliyor.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak…