Anasayfa Bilgisayar GoPro Omni 360 Derecelik Yeni Kamerası Satışa Çıkıyor

GoPro Omni 360 Derecelik Yeni Kamerası Satışa Çıkıyor

0
0
1,127
GoPro-Omni

GoPro 360 derece kamera meraklılarıyla kavuşuyor. Şirket yetkililerinden gelen açıklamaya göre şu an ön siparişte olan GoPro Omni modeli 17 Ağustosta satışa çıkarılacak. Bir kaç güne kadar satışa çıkarılacak olan bu ürün oldukça sıradışı ve eğlenceli görünüyor.

5000 $ lık paket halinde ön siparişe çıkarılan Omni’nin fiyatı yüksek gibi görünse de 3000$ lık düzenleme programı ve 1500$ lık kamera kulesiyle satıldığını baz alarak meraklıları için fiyatına uygun bile diyebiliriz.

omni-edit-programı

Hayatımıza girmesine günler kala bu ürünün kısaca açıklayalım. Ürün kamera kulesi adı verilen küp şeklinde bir aparat ile geliyor. 6 adet kameranın üzerine yerleşmesiyle aynı anda 6 farklı açıdan çekim yaparak 360 derecelik görsel oluşturan  video deneyimi sunuyor. Bu 6 kameranın ortasında bulunan beyin merkeziyle kamera geçiş çizgilerini yok edip alışılmış dışında çok daha parlak ve gerçekliğe oldukça yakın görselleri oluşturuyor. Tek kayıt haline dönüştürülen bu görselleri ürün ile birlikte gelen Edit programı olan Autopano Video Pro ile düzenlemeler yapabilirsiniz. 360 derecelik çekilen görselleri kırpma, birleştirme, çıkartma, müzik ekleme ve binlerce efektler ile süsleyebilirsiniz.

Bu eşsiz deneyimi sunan GoPro’nun resmi web sitesinden hemen ön sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…