Anasayfa Genel GTA 5’te 15 Temmuz Darbe Girişimi Canlandırıldı

GTA 5’te 15 Temmuz Darbe Girişimi Canlandırıldı

0
0
3,015
gta-5-15-temmuz-darbe-girisimi

15 Temmuz tarihi ülkemizde akıllardan silinmeyecek bir tarih olmuştur. Terör örgütleri tarafından ülkemizde yapılmak istenen darbe girişimi Yüce Türk Milleti‘nin desteği ve iradesi ile geri püskürtülmüş ve bu hainlere geçit verilmemiştir. Bu hain darbe girişimini Youtube‘de yer alan Zagor.TV isimli kanal da GTA 5‘te hain darbe girişimini birebir canlandırmış.

GTA 5’te 15 Temmuz Darbe Girişimi

Videoyu izlediğinizde siz de göreceksiniz ki videoyu hazırlayan arkadaşlar oldukça fazla emek harcamışlar. İtfaiye arabaları, ambulanslar, askeri personeller, pistten kalkan F16, köprünün askerler tarafından kesilmesi, F16’ların şehirde alçak uçuşları ve 15 Temmuz’da TV kanallarında yer alan yayınlardan kesitler dahil her şeyi birebir canlandırmışlar ve oldukça fazla emek harcamışlar.

Bu acı günde ülke olarak yüzlerce şehit verdik ancak Türkiye Cumhuriyeti’ne darbe girişiminde bulunmak isteyenlere ve bizleri parçalamak isteyenlere de yüce milletimiz oldukça büyük ders verdi. Bir kez daha anlamış olduk ki bizim düşmanlarımız sadece dış ülkelerde değil, içimizde de bir oluşum gerçekleştiren teröristler mevcutmuş. Ancak gerek halkımızın, gerek vatansever güvenlik güçlerimizin dik duruşu ve cesareti ile bu ülkenin hiç kimseye bırakılmayacağını gösterdik.

Grand Theft Auto V’te canlandırılan darbe girişimi 10 dakikalık bir video ancak her şey oldukça güzel anlatılmış. Son söz olarak ülkemizde bir kez daha böyle bir şey yaşamamak için dileklerimizi dileyim ve sizleri GTA 5 15 Temmuz darbe girişimi videosu ile sizleri baş başa bırakalım.

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…