Anasayfa Oyun Güncellenen Grafikleriyle RollerCoaster Tycoon World ve Oyun İçi Videosuyla Karşınızda

Güncellenen Grafikleriyle RollerCoaster Tycoon World ve Oyun İçi Videosuyla Karşınızda

0
0
812

Eskiden beri Tycoon serileri birçok oyuncuya hitap etmiştir. Tycoon oyunları geniş yelpazesiyle birlikte içerik anlamında her daim sağlam bir kapı olmuştur. RollerCoaster serileri ise lunapark kavramını bilgisayara taşımış ve eskiden günümüze dek hayatımızda yer etmişti. Yeni nesil oyunlara bakıldığı zaman piyasada fazla simülasyon oyunlarının artık tercih edilmediğini göreceksinizdir. Sims gibi büyük çaplı oyunlar ayakta kalabildi sadece ama RollerCoaster Tycoon World ile birlikte yeni nesil grafiklerine ayak uydurmaya çalışan ve dinamiklerinin komple baştan tasarlandığı bir oyun görüyoruz.

Nvizzio Creations tarafından geliştirilen serinin hatırlarsanız  kısa süre önce bir videosu yayımlanmıştı. Fakat birçok oyuncu tarafından grafiklerinin hala 10 sene önceki oyun grafiklerine benzediğiyle ilgili eleştirelerde bulunmuşlardı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Eleştiriler sonrasında Nvizzio Creations bu tepkileri dikkate alarak yeni oyun içi videosunda grafiklerin artık daha günümüz grafiklerine benzediğini vurguluyor. Eski videodaki grafiklerine nazaran yeni yayımlanan oyun içi videosunda da görüldüğü grafik anlamında baya bir yol katedilmiş. Yapımcının eleştirileri göz önüne alarak halen geliştirilmekte olan RollerCoaster Tycoon World oyun içi videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…