Anasayfa Oyun Halo Wars 2’nin İkinci Betası 2017’ye Kaldı

Halo Wars 2’nin İkinci Betası 2017’ye Kaldı

0
0
1,501
halo-wars-2

Halo Wars, Halo evreninde geçen gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Oyunun en yeni serisi Halo Wars 2 için geçtiğimiz Haziran ayında açık beta sunumu düzenlenmişti, E3 fuarı kapsamında yayınlanan beta ile kullanıcılar bilgilendirilmişti. Ayrıca oyunculardan gelen istek ve taleplere göre değişikliklerin yapılacağı söylenmişti.

Oyun için bu yıl içerisinde yeni bir beta daha yayınlanacağı belirtilmişti. Ancak gözüken o ki oyuncular yeni bir betayı göremeyecekler. Halo Wars 2 için ikinci beta 2017 yılında, Xbox One ve Windows 10 PC’ler için yayınlanacak. Oyunda genel değişikliklerin yanısıra kullanıcı arayüzünde, performansında ve modlarında bir dizi düzenleme ve geliştirme yapılacak.

Oyun yapımcısı 343 Industries’in yaptığı açıklamada, Halo Wars 2’de en çok oyun kontrolleri, lider yetenekleri, üsler, kaynaklar, popülasyon ve enerji üzerine durulacak. En büyük değişimin bu konularda olması ve oyunun genel kontrolünün daha kolaya indirgenmesi üzerinde olacak.

Halo Wars 2’nin ilk betasında yalnızca çoklu oyuncu moduna yer verilmişti. İkini beta bu çoklu oyun modu için çeşitli oyun modları vadediliyor. Tüm bu yeni modlar sayesinde uzun ve çekişmeli karşılaşmaların yaşanmasının önü açılmış olacak.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…