Anasayfa Mobil Hepimizin Beklediği Uzay Siyahı iPhone 7’ye Ait Fotoğraflar ve Video Sızdırıldı

Hepimizin Beklediği Uzay Siyahı iPhone 7’ye Ait Fotoğraflar ve Video Sızdırıldı

0
0
1,906
iPhone-7

Apple’ın en yeni nesil iPhone modelleri olacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı tanıtmasına 3 haftadan kısa bir süre kaldı. Hal böyle olunca gelen sızıntılarda vites yükseltmiş durumdalar. Sürekli, peş peşe gelen doğruluğu kanıtlanamayan veya sorgulanabilen sızıntılara bugün pek çoğu eklenmiş durumda.

Resmi olarak duyurulmasada yeni nesil iPhone modelleri ile Apple’ın yeni bir renk seçeneğini dışarı vurması bekleniyor. Şirketin yeni renk seçeneği olarak Uzay Siyahı’nı hayatımıza katacağı üzerinde duruluyor. Elbetteki sadece Uzay Siyahı demek somut bir atılım olmayınca kanıt isteyenler veya bunun ete kemiğe bürünmüş halini merak edenler ortaya çıkıyor.

Sızıntıları sağlayanlarda bunları dikkate almış olacak ki adeta üretimden kopardıkları yeni nesil iPhone’ları görücüye çıkartmış durumdalar. Elbetteki sızdırılan görüntüleri ve videoyu sorgulamak mümkün. Özellikle de fotoğraftaki sözde iPhone 7/7 Plus’ın arka kasasında yer alan “S” damgası dikkat çekici. Sonuçta beklenen cihaz 7 veya 7 Plus. 7s veya 7s Plus değil…

iphone-7-1 iphone-7-2 iphone-7-3 iphone-7-4

 

Apple’ın yeni nesil iPhone modelleriyle yükseltmelere gitmesi ve yeni özellikleri tanıtması kesin. Ancak şirketin tamda bu noktada aslen 5.5 inç modeli üzerinde durduğunu belirtmemiz mümkün. Geniş ekranlı iPhone 7 modelinde Smart Connector, çift arka kamera ve 3 GB RAM’in gelmesi bekleniyor. Bunun dışında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta genel anlamda yeniden konumlandırılmış anten çizgileri, 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılarak lightning girişi ile birleştirilmesi gibi yenilikler ortak payda da giriş yapacaklar.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…