Anasayfa Sosyal Medya Instagram’a Taslak Özelliği Geliyor

Instagram’a Taslak Özelliği Geliyor

0
0
1,692

Geçtiğimiz günle Instagram, Stories yani Hikayeler özelliği getirerek, Snapchat‘e resmen savaş açmıştı. Son günlerde ise Instagram yeni bir güncellemenin peşinde. Instagram “taslak olarak kaydet” özelliğini kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.

Nedir Bu Taslak Özelliği ?

Facebook‘un sahibi ve kurucusu Mark Zuckerberg‘in, Instagram’ı satın almasıyla birlikte önemli değişikliklere imza attı. Ardı ardına gelen ve gelmeye devam edecek olan güncellemeler ile Instagram farklı bir boyut kazanıyor. Özellikle geçenlerde Zuckerberg’in Snapchat’i satın alma isteğinin Snapchat ekibi tarafından karşılık görememesinden sonra Zuckerberg tam anlamıyla Snapchat’e savaş başlattı ve bize katılmayanı bitiririz mantığıyla hareket etmeye başladı. Instagrama gelen Hikayaler özelliğinden sonra “Taslak Olarak Kaydet” özelliği de kullanıcılar ile buluşacak.

Yeni Taslak özelliği ile birlikte Instagram’a fotoğraf eklerken kararsız kalan ve hangisini ekleseydim keşke şu arkadaşım yanımda olsaydı diyenler için ve bu kararsızlığa bir son vermek için resimlerinizi taslak olarak kaydedip daha sonra takipçileriniz ile paylaşabileceksiniz. Şuan için belli bir kesim kullanıcılar için açılan ve testleri devam eden özellik, önümüzdeki günlerde tüm Instagram kullanıcılarının hizmetine açılacak.” Taslak Olarak Kaydet” özelliğinin yoğun ilgi görmesi halinde belki daha sonra da Facebook için aynı özelliği görebiliriz.

instagram-taslak-kaydet

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…