Anasayfa Sosyal Medya Instagram’dan Sonra Twitter’a da Hikayem Özelliği Geliyor!

Instagram’dan Sonra Twitter’a da Hikayem Özelliği Geliyor!

0
0
1,628

Böyle devam ederse sosyal medya devleri arasında ki rekabet iyice kızışacak. Geçtiğimiz günlerde Instagram‘ın Snapchat Hikayem Özelliğini getirmesiyle başlattığı akıma Twitter‘da dahil oldu.

Artık Twitter’da da fotoğraf ve filmlerinizi 24 saatlik süre zarfında Snapchat’e göre daha uzun videolar halinde arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

İlk olarak Ekim 2015 de Amerika’da  Twitter Moments adı altında böyle bir uygulamaya imza atan Twitter yeterince ilgi göremeyip beklentiyi karşılamadığı için kullanıma açmamıştı. Fakat Twitter’ın en son yaptığı açıklamaya göre tüm Dünya’da kullanıma açacağını bildirdi.

Twitter bu uygulamayı özellikle şirketlerin reklam amaçlı kullanmasını sağlamak için yürürlüğe koyacak ve reklam getirisi amacı ile de kendini ek bir gelir kaynağı oluşturacak  ancak belirtmeliyim ki bu özellik tam olarak Snapchat ve Instagram gibi olmayacak ve paylaştığınız anıları tüm Twitter kullanıcıları görebilecek.

 

 

Daha önceki denemesinde başarısız olan Twitter bakalım bu sefer istediği başarıyı yakalayabilecek ve bunu bir gelir kapısı haline getirebilecek mi ? Yoksa daha önce olduğu gibi hayal kırıklığı ile mi sonuçlanacak? Bunu elbette zaman gösterecek ve hep birlikte göreceğiz.

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…