Anasayfa Oyun iOS ve Android için En Güncel Pokemon GO Hilesi [Anlatım & Video]

iOS ve Android için En Güncel Pokemon GO Hilesi [Anlatım & Video]

0
0
2,393
Pokemon-GO-Hile

Son zamanların belkide gelmiş geçmiş en çok ses getiren oyun Pokemon GO furyası devam ediyor. Kimisi oyunu oynanması gerektiği gibi sokak sokak, cadde cadde gezerek Pokemon arayarak geçiriyor zamanını kimisi ise “ben evimde oturur Pokemon avlarım arkadaş” diyerek vakit geçirme peşinde. Biz de iOS ve Android için en güncel Pokemon GO hilesini sizlerle paylaşacağız.

Güncel iOS ve Android için Pokemon GO Hilesi

Evet böyle düşünülüyorsa elbetteki bunun için birtakım çıkış yolları mevcut. Hem iOS cihazlar için hem de Android cihazlar için geliştiriciler tarafından özel olarak dizayn edilen ve işleri kolaylaştıran hile yöntemlerini birlikte paylaşacağız. Şimdi gelin adım adım ve videolu anlatım ile hile için neler yapmak gerek birlikte bakalım.

iOS için Pokemon GO Hilesi (Jailbreaksiz Yöntem)

iOS cihazlar için, iPhone ve iPad için geçerli olan bu hile yöntemi şu anda sınır olmaksızın kullanılabiliyor. Üstelik uygulaması oldukça kolay. Yapmanız gereken, izlemeniz gereken bir kaç adımlık işlem mevcut.

Öncelikle ihtiyacımız olan bilgisayar, lightning kabloyu ve aşağıdaki yardımcı uygulamaları hazırlayalım.

Adım 1: Buradan veya buradan devam ederek Pokemon GO 1.3.1 sürümünü bilgisayarımıza indirelim.

Adım 2: Cydia Impactor yazılımını bilgisayarımıza indirmemiz gerekiyor. Cydia Impactor yazılımı macOS (OS X dahil), Windows ve Linux ile uyumludur. Buradan devam ederek işletim sisteminize göre yazılımı indirin.

Adım 3: Şimdi bilgisayarımızda masaüstüne Cydia Impactor ve indirdiğimiz IPA uzantılı Pokemon GO 1.3.1 yazılım dosyasını hazırlayalım.

Adım 4: iOS cihazımızı (iPhone veya iPad) bilgisayarımıza bağlanalım ve “Güvenilsin mi” gibi bir uyarı gelirse “Güven” diyerek bağlantıyı başarıyla gerçekleştirelim.

Adım 5: Cydia Impactor’u açın. Yazılım alt kısmında iPhone veya iPad’inizin gözüktüğünden emin olun.

Adım 6: IPA uzantılı Pokemon GO 1.3.1 dosyiOasını Cydia Impactor’un üstüne sürükleyin ve bırakın.

Adım 7: Cydia Impactor sizden Apple ID ve parolanızı girmeniz isteyecektir. Güven sorununuz olmasın, Apple ID bilgilerinizi girin. Güven sorununuz varsa geçici bir Apple kimliği oluşturarak onu da kullanabilirsiniz.

Adım 8: Yükleme işlemi başlayacaktır. Herhangi bir uyarı ekranı gelirse tamam diyerek devam edin.

Adım 9: İşte hepsi bu kadar! iOS cihazınızın ana ekranına hileli Pokemon GO uygulaması gelecektir.

Adım 10: Ayarlar > Genel > Profil menüsünden onayınızı bekleyen oyun için hazırlanmış profil olacak. Üstüne dokunun ve onaylayın. Şimdi gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adımların uygulamasına ve hile yöntemlerini görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz;

Şimdi gelelim Android için hileli Pokemon GO nasıl uygulanır.

Android için Pokemon GO Hilesi (Root’suz Yöntem)

Adım 1: Google Play Store’u açın.

Adım 2: Fake GPS şeklinde arama yapın ve uygulamayı indirin.

Adım 3: Android cihazınızın Ayarlar menüsüne gidin ve Cihaz Hakkında veya Hakkında menüsünü açın. Buradan Moden Numarası kısmına peş peşe 4-5 kere dokunun. Bu şekilde “Geliştirici Ayarları” etkinleştirilecektir.

Adım 4: Şimdi bir menü geriye gidin ve gelen Geliştirici Ayarları menüsüne dokunarak devam edin. Geliştirici modunu etkinleştirin.

Adım 5: Geliştirici Ayarları menüsünde biraz aşağıda yer alan Sahte Konum Uygulamaları benzeri menü seçeneğine dokunun. Gelen uygulamalardan daha önce indirdiğimiz Fly GPS uygulamasını seçin ve ayarlardan çıkın.

Adım 6: Fly GPS uygulamasını açın. Herhangi bir yeri seçin ve gelen seçeneklerden “GPS Service Run” seçeneğine dokunun. Bir sçeenek daha gelecek. Üçüncü seçenek olan “JoyStick Location Mode (Pokemon)”a dokunun. Uygulamayı kapatmadan cihazınızın ana ekranına geri dönün.

Adım 7: Pokemon GO uygulamasını açın. Hepsi bu kadar! Dilediğiniz yere özgürce gidebilirsiniz.

İsteyen özel videoda aşağıda;

Önemli Hatırlatmalar:

  • Ani anlık konum değişiklikleri yapmayın. Bu farkediliyor ve hesabınıza geçici veya kalıcı ban atılıyor.
  • Özgürlüğünüzü sınırsız gibi düşünerek her yere sürekli gidip durmayın. Göze batarsanız geçici ban yiyeceğinizden emin olabilirsiniz.
  • Eğer ki bu talimatlara dikkat ederseniz herhangi bir sınır veya engelleme olmadan Pokemon GO’yu özgürce oynayabilirsiniz.

Elbetteki şu anda mevcut en güncel hileler bunlardır. Uygulama güncellenirse yeni hile yöntemlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…