Anasayfa Mobil iPhone 7, 256 GB Depolama Seçeneği İle Gelebilir

iPhone 7, 256 GB Depolama Seçeneği İle Gelebilir

0
3
1,706
iPhone-7-256-gb

Apple şimdiye kadar üretmiş olduğu iPhone serisi telefonlarında Sd kart ve benzeri harici depolama aygıtlarına yer vermemişti. Şimdiye kadar ortaya çıkan söylentilerde iPhone 7 içinde bu durumun değişmediğini görüyoruz. Ancak Apple hafıza sorununa çözüm getirmek için satışa sunmayı planladığı iPhone 7 de geniş bir depolama alanı ile kullanıcılarının karşına çıkmayı planlıyor olabilir.

16 gb hafızaya sahip iPhone serisi telefonlar halen satılıyor olsa da, zaman ilerledikçe değişen kullanıcı alışkanlıkları, artan uygulama boyutları ve gelen yeni güncellemeler nedeniyle iPhone kullanıcılarına bu depolama alanı yetersiz kalıyor. Geçtiğimiz aylarda yeni çıkacak iPhone 7′ nin 256 gb hafızaya sahip olacağına dair bir takım söylentiler gündeme düşmüştü, gelen son bilgilere göre bu söylentinin gerçekleşme payının oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Yüksek hafızaya sahip telefonlar kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görmesine rağmen, 256 GB hafızaya sahip iPhone 7′ nin oldukça yüksek bir fiyata satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Apple önceki cihazlarının aksine iPhone 7′ de önemli bir değişikliğe giderek 16  GB hafızaya sahip modelini kaldıracak ve en düşük hafızalı telefonu 32 GB olacaktır.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…