Anasayfa Mobil iPhone 7 / 6SE Fiyat ve Çıkış Tarihi Öngörüleri

iPhone 7 / 6SE Fiyat ve Çıkış Tarihi Öngörüleri

0
1
1,469

Apple her yıl Eylül ayı içerisinde kullanıcılarına duyurduğu telefonlara bir yenisini daha eklemek için çalışmalarını hızlandırdı. iPhone 7 yada diğer bir söylentiye göre iPhone 6SE ve 6SE Plus olarak satışa sunacağı telefonun çıkış tarihi için resmi bir açıklama yapmamış olmasına rağmen telefonun Eylül ayı içerisinde kullanıma sunulacağı öngörülmektedir.  Ayrıca Apple genellikle ürünlerini Cuma günü tanıtmaktadır ki bu sayede kullanıcılar hafta sonu yeni çıkan ürünleri satın alabilme imkanı bulsunlar. Bu Apple’ın gayet başarılı bir satış stratejisinin olduğunu bizlere göstermektedir.

iPhone 7 için daha net bir çıkış tarih söylemek gerekirse 16 Eylül Cuma’ yı gösterebiliriz. Ancak yinede resmi tarih için Apple’ın resmi kaynaklarını beklememiz gerekmekte. Apple bir kaç gün önceden bizlere kesin tarihi duyuracaktır.

iPhone 7 / 6SE Fiyat

iPhone 7 / 6SE modeli  yaklaşık olarak  650 $’ dan ve iPhone 7 Plus / 6SE Plus 750 $’ dan satışa sunulacağı tahmin edilmekte. 32, 64 ve 128 GB hafıza ile çıkması beklenen iPhone 7 / 6SE modelinden daha yüksek hafızaya sahip olan modelinin  yaklaşık 100 $ fazla fiyata sahip olacağı da öne çıkan haberler arasında.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak…