Anasayfa Mobil iPhone 7 Ana Ekran Düğmesi

iPhone 7 Ana Ekran Düğmesi

0
1
1,667

Hepimizin merak ile beklediği yeni iPhone 7′ yi, Apple yaklaşık 1 ay içinde kullanıcılarına tanıtacak. Telefonun çıkış tarihi yaklaştıkça yeni söylentiler  gelmeye devam etmekte ve hiç şüphesiz bu söylentiler daha fazla önem kazanmakta. Bu söylentilere göre tasarım olarak iPhone 6s’den çok farklı olmayacağı söylemekte sakınca yok diyebiliriz.

Çıkan haberlere göre iPhone 7’de 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırıldığı, anten çizgilerinin yenilendiği, ilk defa Space Black (Uzay Siyah) renk seçeneğine yer verilecek ve yeni geliştirilmiş çift kamerası ile daha kaliteli fotoğraflar çekmemizi sağlayacak yenilikler ile karşımıza çıkacağını öngördüğümüz iPhone 7 için bugün bir söylenti daha gündeme düştü.

Bloomberg News’te çıkan habere göre; Apple ilk çıktığı günden itibaren yer verdiği fiziksel ana ekran düğmesi, Eylül ayında tanıtacağı iPhone 7’de baskı sensörü ile donatarak kullanıma sunulabilir. Çıkan söylentilere göre; Apple eğer bizlere sürpriz yapmazsa iPhone 7 mütevazi sayılacak yenilikler ile karşımıza çıkacağa benziyor.

iphone7-kamera

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak…