Anasayfa Mobil iPhone 7 Plus Yeni Rengi Sızdı

iPhone 7 Plus Yeni Rengi Sızdı

0
0
1,975
iphone7

Eylül ayında lansmanı yapılacak olan iPhone 7‘ye ait yeni görüntüler sızdı. Yeni görüntülerde çıkacağı söylenen iPhone 7 Mavi rengi ile yüksek çözünürlükte ortaya çıktı. Sızan görüntülerde ses tuşları ve sessize alma tuşu diğer bundan önceki modellerde olduğu gibi aynı yerini koruyor. iPhone 7 Plus‘ın iPhone 7‘ye göre belki de en fark yaratacak özelliği olan çift kamera yani iSight’da bu görüntülerde rahatlıkla görülebiliyor.

iphone-7-kamera

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde anten çizgilerini azalttığı ve 3.5mm jack girişi yerine yeni bir hoparlör ızgarası getirdiğini görüyoruz. Apple daha sade ve şık bir tasarım ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

iphone7-1

Bu görüntüler iFeng tarafından yayınlanan ve Malignant tarafından Twitter’da yayınlanan fotoğraflar. Ayrıca cihazın ismi ilginçtir ki ”iPhone 7 Pro” olarak lanse edilmiş. iPhone 7 Pro isminin gelip gelmeyeceği henüz bilinmemesine rağmen görüntülerin bu isimle çıkması oldukça şaşırtıcı ancak gelen raporlar arasında daha yüksek bir fiyat ile daha güçlü ve yenilikçi bir model olacak iPhone 7 Pro’nun gelebileceği söylentiler arasında yerini koruyor. Çıkan görüntülerden ana ekran tuşunda duyarlılık özelliği var mı onun hakkında bir şey söyleyemiyoruz ancak duyarlılık özellikli bir ana ekran tuşu  söylentiler arasında halen yerini koruyor.

iphone-7-ses

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…