Anasayfa Giyilebilir Kullanılabilecek En İyi Apple Watch Kordonları

Kullanılabilecek En İyi Apple Watch Kordonları

0
0
3,203
apple-watch-kordon

Geçtiğimizde günlerde ikinci nesil olarak tanıtılan Apple Watch için kullanılabilecek en iyi kordonları bir araya getirdik.

1- Pugo

Pugo firması tarafından paslanmaz çelik malzemeden üretilen bu kayış sayesinde saatinize güzellik katabilirsiniz.

pugo-apple-watch-kordon

 

2- Casetify

Casetify geliştirmiş olduğu kayışlar ile kullanıcılarına bir çok eğlenceli kayış sunmakla kalmıyor ve bu kayışların özelleştirilmesine imkan sağlıyor. Bu kayışları Online sistemi üzerinden Facebook  veya Tamamen Instagram hesabınıza bağlayıp ve istediğiniz fotoğrafı kayışınıza ekleyerek tamamen kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Küçük bir hatırlatma seçtiğinizin fotoğrafın yüksek çözünürlüklü olması gerekmekte.

casetify-apple-watch-kordon

 

3- Wristouch Italian Leather

Markanın oldukça şık ve kaliteli kayışlar ile oluşturulmuş oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmakta. Sizde koleksiyonunuza ekleyeceğiniz bu kayış ile sportif saatinize yeni bir stil katmış olacaksınız.

wristouch-apple-watch-kordon

 

4- Apple Woven Nylon

Apple tarafından resmi olarak satışa sunulan kayışlardan bir tanesi olanı Woven Nylon,  Apple Watch sahiplerine çok rahat kullanım sunmakta. Çeşitli renk seçeneklerine sahip olan saat ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

apple-woven-yylon-apple-watch-kordon

 

5- Apple Hermés

Apple, Hermes markası ile yapmış olduğu işbirliğini  Apple’ın Watch Series 2 etkinliğinde açıklamıştı. Bu işbirliği sonucunda ortaya çıkan ve oldukça ilgi çeken kayış lüksü sevenler tarafından tercih edileceğe benzemekte.

apple-hermes-apple-watch-kordon

 

6- Japace Magnetic

Apple’ ın sunmuş olduğu deri Loop kayışlara alternatif arayan kullanıcılar tarafından tercih edilecek Japace Magnetic kayışlara göz atmalısınız. Çünkü bu kayışların fiyatları 30 dolardan başlamakta.

japace-magnetic-apple-watch-kordon

 

7- Sanday

Apple’ ın üretmiş olduğu kayışlara benzeyen bir diğer model olan Sanday, orjinaline göre oldukça uygun bir fiyat etiketi ile satılmakta. Paslanmaz çelik olan yapısı bu kayışlar yaklaşık 35 dolar fiyatı ile satışa sunulmakta.

sanday-apple-watch-kordon

 

8- Apple Watch Sports

Apple Watch’unuzu her koşulda kullanmanıza imkan sağlayacak bu kayış ile cihazınızı yağmur, çamur demeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pek çok zorlu koşula dayanıklı olarak üretilen bu kayış ile zorlu şartlarda ki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

apple-watch-sports-apple-watch-kordon

 

9- Lucrin

Keçi derisinden üretilmiş olan bu kayış biraz daha yüksek fiyat ile kullanıcılara sunulmakta. Çeşitli renk seçenekleri bulunan bu kayış ile kendinize en uygun rengi seçebilir ve tarzınızı yaratabilirsiniz.

 

lucrin-apple-watch-kordon

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak…