Anasayfa Giyilebilir Pebble’dan Yeni Akıllı Saat: Pebble Time Round

Pebble’dan Yeni Akıllı Saat: Pebble Time Round

0
0
1,290

Uygun fiyatlı akıllı saatleri ile dikkatleri sık sık üstüne çeken Pebble yeni akıllı saati Pebble Time Round’ı satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu sefer yuvarlak kasa yapısını tercih eden Pebble, daha önceki akıllı saat modelindeki hantal tasarımı bir kenara bırakıp yenilikçi tasarımı ile dikkat çeken Time Round modeli ile uzunca bir süre konuşulacak gibi duruyor.

Pebble Time Round sadece 7.5 mm kalınlığında ve 28 gram ağırlıkları ile bir tüy kadar hafifler. Siyah, gümüş ve pembe altın renkleri ile oldukça şık görünümleri var. Yeni model akıllı saatin 14 mm ve 20 mm küçük bilekler için tasarlanmış.

pebble-akilli-saatler

Pebble’ın 28 gram olan Time Round modeli karşısında Apple Watch’ın 10.5 mm kalınlığında ve 40 gram ağırlıkta, LG Watch Urbane’in 10.9 mm kalınlığında 66.5 gram ağırlıkta olduğunu hatırlatalım. Pebble’ın diğer öne çıkan akıllı saatler karşısında kesinlikle zarifliği konuşturduğunu söyleyebiliriz.

pebble-akilli-saat

Pebble Time Round’un sadece 15 dakika şarj ile iki güne kadar kullanılabilir olacakları söyleniyor. Pebble Time Round’un 249 $’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…