Anasayfa Oyun PlayStation 4.5 Neo Olası Tanıtım Tarihleri

PlayStation 4.5 Neo Olası Tanıtım Tarihleri

0
0
1,217

Artık, konsollarda yeni nesil konsollar yerine güncellenmiş ve az da olsa geliştirilmiş modelleri öncelikle piyasa çıkıyor.

Kısa bir süre önce Microsoft, daha ince kasaya sahip modeli Xbox One S’i pazara sürmüştü. Sony ise henüz kesin bir tarih açıklama yapmadı ancak Xbox One S’in rakibi olan Playstation 4.5 Neo‘nun çıkış tarihi de çok gecikmeyecektir. Son gelen bilgilere göre Eylül ayında tanıtılması bekleyen Playstation 4.5 Neo, 4K çözünürlüğü destekleyecek ve bir önceki modele göre daha ince olacak.

ps4-5

PS4.5 Neo Olası Tanıtım Tarihleri

Bu yıl 15-18 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Tokyo Game Show 2016‘da Xbox yer almayacak bununla beraber Playstation 4.5 Neo’nun bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Diğer bir ihtimal ise Sony’nin 7 Eylül‘de New York‘ta bir etkinlik düzenleyebileceği yönünde. Şimdilik Sony tarafından resmi açıklama gelmedi ancak bir kaç güne resmi açıklamanın gelmesini bekliyoruz.

Sony’nin yeni konsoluna dair şimdiye kadar çıkan haberler arasında, konsolun PlayStation VR özelliğini ciddi anlamda arttıracağı yönündeydi. Sony’nin PS 4.5 Neo sonrası planları ve geliştirmeleri hakkında ise henüz hiç bir bilgi yok.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…