Anasayfa Oyun Pokemon GO Hileleri: Hiçbir Yere Gitmeden Konumunuzu Değiştirmeniz Mümkün

Pokemon GO Hileleri: Hiçbir Yere Gitmeden Konumunuzu Değiştirmeniz Mümkün

0
0
1,057

Hepimiz hilenin kötü olduğunu biliyoruz ancak işimize geldiği zaman bu hilelere başvurmaktan geri kalmıyoruz. Hele bir de Pokemon GO oynuyorken masada biraz cips bir de kola varsa oturduğunuz yerden Pokemonların ayağına gitmek mümkünse zannediyorum ki hilelere başvurma isteği katlanacaktır.

İnsanlar sahte konumlarını kullanarak Pokemon GO’da hile yapmanın çeşitli yollarını keşfettiler. Geliştirici bunun engellemek için ne kadar çaba sarfetse de hilenin birisi ortadan kalkarken bir başkası ortaya çıkıveriyor. Bugün sizlerle paylaşacağımız Pokemon GO hilesi de aslında tümüyle oyunun içinde yer alan bir açıktan kaynaklanan daha doğrusu bir hata sonucu kullanılabilir olan hile türü olacak.

Bu hileyi şu anda iOS cihazlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Jailbreak şartı veya herhangi bir ek uygulama gereksinimi yok. Öyle ki Türkiye’de herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız bu hileyi kullanarak bir anda Meksike’ya gidebilir ve çeşitli Pokemon karakterlerini yaklayabilirsiniz.

Hilenin nasıl kullanılacağını gösteren enfes bir video hazırlanmış ve YouTube kanalında paylaşılmış. Video her ne kadar İngilizce dilde olsa da adım adım yöntemleri takip ederek hileyi uygulayabilirsiniz.

Nedir bu Pokemon Go Hilesi?

İşte o can kurtarıcı Pokemon GO konum hilesi için hazırlanan video;

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…