Anasayfa Mobil Pokemon GO Yeni Özelliklerle Birlikte Güncellendi! Yeni Pokemon GO 1.3 Sürümü Kullanılabilir

Pokemon GO Yeni Özelliklerle Birlikte Güncellendi! Yeni Pokemon GO 1.3 Sürümü Kullanılabilir

0
0
1,158

Niantic bugün Pokemon GO‘ya yeni bir güncelleme verdi. Güncelleme ile birlikte oyunun birkaç özelliğine iyileştirme yapıldı ve yeni özellikler eklendi. Yayınlanan Pokemon GO 1.3 sürümüyle nelerin geldiğini ve nelerin değiştini sizlerle paylaşıyoruz.

Pokemon GO 1.3’de Yeni Neler Var?

“Yakın” özelliği malumunuz. Hepimiz biliyoruz bu özelliği ve bu özellik sayesinde yakınımızda olması muhtemel Pokemon’ları görebiliyoruz. Niantic bu özellikle ilgili test çalışmalarını sürdürüyor. Bunun ilk meyvesini de özelliği “Sightings” olarak yeniden adlandırarak ve geliştirerek sunmuş olmaları vermiş oldu. Daha önce yakınlarda tek bir Pokemon’a odaklanmak mümkündü. Artık bu özelliğin sınırlandırıldığını ve tekil Pokemon odaklanmasının kaldırıldığını belirtelim.

Eğer yürürken veya araç içerisindeyseniz, kısacası olması gerekenden hızlı hareket ediyorsanız “hızlı hareket” uyarısı da oyuna eklenmiş durumda. Hızlı hareket edildiğinde Pokemon’lar çıkmıyor ve bunu çoğu kullanıcı farkedemiyordu. Son güncellemeyle birlikte bu konu açıklığa kavuşturulmuş.

Konum tespiti noktasında da geliştirmeler söz konusu. Artık konum doğruluk ayarlamaları ve derecelendirmeleri mevcut. “Güzel”, “İyi”, “Mükemmel” seçenekleri ile konum doğruluğunuzu belirtebiliyorsunuz.

Bir önceki güncellemeyle Niantic, küçük ve etkin değişikliklere gitmişti. Bu yeni sürümle de Pokemon GO’nun daha iyiye ulaştığını belirtebiliriz. Ayrıca aşağıdaki bağlantıları kullanarak Pokemon GO’yu akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

iOS için Pokemon GO İndir

Android için Pokemon GO İndir

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…