Anasayfa Donanım Samsung 128 GB Micro Sd Kart En Düşük Fiyat İle Satılıyor

Samsung 128 GB Micro Sd Kart En Düşük Fiyat İle Satılıyor

0
0
2,365
samsung-evo-microsd-kart

Akıllı telefonların günümüzde oldukça büyük bir kesim tarafından kullanılmaya başlanması ile beraber depolama araçlarına da ihtiyaç bir o kadar arttı. Eğer sizde fotoğraflardan, videolardan ve uygulamalardan dolayı telefonunuzda hafıza problemi yaşıyor iseniz ve telefonunuz MicroSd kart desteği sunuyor ise Samsung 128 GB Evo MicroSd kart ilginizi çekebilir. 16 GB, 32 GB ve 64 GB seçenekleri de sunulan bu MicroSd kart Class 10 yapısında ve 48 MB/s transfer hızı sunmakta.

Samsung gibi büyük bir markanın üretmiş olduğu 128 GB‘ lık bu MicroSd kart şimdiye kadar ki satış fiyatlarından oldukça düşük  bir  fiyata Amazon üzerinden satılmakta. Ayrıca kartın yanında bilgisayar adaptörü de verilmekte. Bu MicroSd’ i kartı satın almak isteyen kullanıcılar için küçük bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Piyasa da oldukça fazla sahte ürün satışı yapılmakta eğer sizde bu durumdan mağdur olmak istemiyorsanız dünya çapında oldukça büyük olan Amazon üzerinden bu ürünü güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Eğer sizde şimdiye kadar en düşük fiyat ile satılan Samsung Evo MicroSd kartı satın almak isterseniz buradan ürüne ulaşabilirsiniz.

samsung-microsd-kart-amazon

 

 

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak…