Anasayfa Mobil Samsung Galaxy Note 7 Dayanıklılık Testleri

Samsung Galaxy Note 7 Dayanıklılık Testleri

0
2
1,237

Samsung‘un yeni amiral gemisi diyebileceğimiz Galaxy Note 7 yavaş yavaş kullanıcıların eline geçmeye başladı ve herkesin merakla beklediği dayanıklılık testleri de ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan videolarda düşürme, dayanıklılık ve su testleri mevcut.

Galaxy Note 7 Tüm Acımasızlıklara Maruz Kaldı

Videolar arasında Samsung Galaxy Note 7 için hazırlanan sıralı bir işkence tablosu mevcut. Bu testler arasında su testi, düşürme ve çekiçle darbe ön plana çıkıyor. Galaxy Note 7’de kullanılan Coring Gorilla Glass 5 geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy serilerine göre oldukça iyi sonuçlar veriyor. Galaxy Note 7’nin suya dayanıklılığı ve S-Pen‘in suda da yazabilme imkanı çok konuşulan özellikler arasında yer almıştı. Aşağıda izleyeceğiniz videolarda da Galaxy Note 7 suya atılıyor ve mesaj gönderme , yazı yazma ve cihazı aktif olarak kullanma işlemleri dikkat çekiyor.

Şuanda 3599 TL gibi bir fiyattan ön siparişe sunulan Samsung Galaxy Note 7’yi almadan önce o kadar para vermeye değer mi diyenler için izlemeleri gereken videolar olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü yapılan bu testler sizin karar vermenizde oldukça yardımcı olabilir.

Suya Dayanıklılık Testi

 

Çekiç ve Bıçak Testi

Düşürme (Drop) Testi

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…