Anasayfa Mobil Samsung Galaxy Note 7 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Note 7 Özellikleri ve Fiyatı

0
1
1,427

2 Ağustos’da  New York’ta seyircilerin huzurunda   tanıtılması beklenen Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note 7 hakkında birçok haber yapıldı.

İlk olarak Samsung’un yeni bir teknoloji ile sanal gerçeklik kulaklığı yapacağı ve bunu Galaxy Note 7 ile birlikte tanıtacağı haberleri üzülerek söylemeliyim ki asılsız çıktı. Ancak siz değerli Samsung severlere bu ürünün kısa zamanda  raflarda yer alacağını belirtmek isterim.

Galaxy Note 7 in hangi RAM , depolama ve batarya  kullanacağı ile ilgili haberlere bakacak olursak bizim kaynaklarımıza göre 4GB lik bir RAM ile bizlerin karşısına çıkacak olan Galaxy Note 7 ,64Gb lık hafızasıyla bizlere oldukça yeterli bir depolama imkanı sağlayacak ve Note 5 e göre 0.3mm kalın olması beklenen Galaxy Note 7  3500 mAh kapasiteli bir batarya ile uzun süreli kullanımlar sunacağı aşikar.

Kamera olarak 5 megapiksel ön kamera ve 12 megapiksel arka kamerasıyla siz değerli Samsung kullanıcılarına yüksek kalitede fotoğraf çekim imkanı sağlayacak olan Note 7’nin kısa sürede ülkemizde fazlasıyla talep göreceğini beklemekteyiz. Bu sırada merak edenler için fiyatına da değinmekte fayda var Avrupa’da 849 Euro ile raflarda yer alacak olan Galaxy Note 7‘nin ülkemizde 2700 TL civarlarında bir rakama satılmasını bekliyoruz.

samsung_kamera_lens

Son Olarak Samsung’a özel renk seçenekleri olan  Siyah, Gümüş, Mavi ve Altın renkleriyle bizleri selamlayacak olan Galaxy Note 7 hakkında şuan için başka bir renk alternatifi görünmüyor.

galaxy_note7

Ancak emin olduğum bir şey var ki kafamızdaki tüm soruların cevaplarını 2 Ağustos’da New York’ta yapılacak olan etkinlikte  alacağımız.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…