Anasayfa Giyilebilir Samsung Gear S3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Samsung Gear S3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

0
2
1,231
gear-s3-lansman

Sizin de bildiğiniz gibi Samsung, giyilebilir teknoloji alanında inovasyona önem veren bir firma. Samsung,Gear modelleri ile piyasada akıllı saatler arasında önemli bir yer etti. Samsung, Gear S3 modelini de ne zaman yayınlayacağını açıkladı. Bugün twitterdan yayınladığı mesaj ile merakla beklenen Gear S3’ün tanıtım tarihi 31 Ağustos tarhinde Berlin’deki IFA öncesi oldu.

Geçen yıl da Gear 2 modelini yine Berlin IFA da tanıtan Samsung bu yıl da aynı organizasyonu seçmiş. Samsung Gear 3’ün tasarımsal olarak çok da bir değişikliğe gideceği söylenemez. Gear 2 gibi dairesel tasarımla görücüye çıkması beklenen Gear S3, özel sürümleri ile fark yaratacağa benziyor.

Kaşif Gear S3

Yeni bir sürüm tanıtmaya hazırlanan Samsung, Gear S3’ün bu sürümüne “Kaşif Sürümü” olarak adlandıracağı bekleniyor. Arazi şartları için bu ürünü sunması beklenen Samsung’un bu ürünü GPS, barometre ve suya karşı koruma kılıfı ile birlikte tanıtması bekleniyor. Henüz saatin tasarımı ile alakalı bir sızıntı yok ancak ay sonunda yapacağı lansman ile göreceğimiz Gear S3 bakalım  tasarımı ile Gear S2 gibi mi olacak yoksa Samsung akıllı saat severleri farklı bir tasarım ile şaşırtabilecek mi?

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…