Anasayfa Mobil Samsung S-Pen Tanıtım Videosu Yayınladı

Samsung S-Pen Tanıtım Videosu Yayınladı

0
2
1,125
s-pen-kapak

Samsung‘un 2 Ağustos’da lansmanını yaptığı Galaxy Note 7‘nin belki de en çok dikkat çeken özellikleri su geçirmezliği ve gelişmiş S-Pen oldu. Samsung, S-Pen tanıtımı için bir video yayımladı. S-Pen’in basınç hassasiyeti ve daha ince ucuna vurgu yapıldı.

s-pen

Galaxy Note serisi dendiği zaman akıllara ilk gelen S-Pen oluyor. Samsung’un yaptığı açıklamada da S-Pen bir ikon olarak Galaxy Note serisi ile bütünleşti ve S-Pen’siz bir Note Serisi artık düşünülemez vurgusu yapıldı. Bu yüzden Güney Kore’li şirket  Galaxy Note 7’de S-Pen’i daha iyi hale getirebilmek için oldukça çaba harcadı ve emeklerinin karşılığını aldılar.

Öne Çıkan S-Pen Özellikleri

Suya dayanaklı olan Samsung Galaxy Note 7 ile birlikte S-Pen de suya dayanıklı ve su altında yazabiliyor. ( Kim kullanacak gerçekten merak konusu 🙂 ) Ancak basınç hassasiyeti ve inceltilmiş ucu ile gerçekten S-Pen’de Samsung büyük başarılara imza attı.

Diğer bir özellik ise Galaxy Note 7’de S-Pen’in üzerinde yer alan tuş ile çok kolay bir şekilde silme özelliğini kullanabiliyor olmanız. Samsung bunlar ile kalmıyor ve S-Pen’in yazılımı geliştirmek için çalışmalara devam ediyor.

Aşağıda yer alan video sayesinde S-Pen hakkında daha detaylı bilgileri görebilirsiniz.

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsung, Giriş seviyesi Telefonları Unutmadı

Samsung yetkililerinin yapmış olduğu açıklama, giriş segmentindeki telefon kullanıcılarını…