Anasayfa Mobil Samsung, Yeni Galaxy Note 7’leri Dağıtmaya Başladı!

Samsung, Yeni Galaxy Note 7’leri Dağıtmaya Başladı!

0
0
1,312

Herkesin bildiği üzere Samsung‘un Galaxy Note 7‘yi çıkarması ile birlikte bir takım sorunlar da ortaya çıkmıştı. Bunlardan en büyüğü de Galaxy Note 7 denilince akıllara ilk gelen patlayan telefon algısıydı.

note-7-patlama-Avustralya-1 Bataryalarında olan bu sorunu kabul eden Samsung, öncelikle bataryalarda bulunan sorunu çözerek değişim ve isteyen kişiler için iade kampanyasını başlattı. İlk çıkan haberlere göre Eylül sonu ya da Ekim başında olması beklenen değişim programı bugün itibari ile resmi olarak başladı.

Öncelik olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde değişimine başlananan Samsung Galaxy Note 7’lerin ilk değişim partisinde 500.000 sıkıntısız Note 7, telefonunu değiştirmek isteyen kullanıcılar için hazır olarak bekliyor. Daha sonra gün içinde gelen bilgilere göre Türkiye‘de olacak olan resmi değişim programı ise Ekim ayı ortalarında başlanmasına planlanıyor.

Samsung, bu konuda oldukça titiz davranıyor. Çünkü müşteriler üzerinde oluşan algıyı yıkmak isteyen Samsung, yeni bir çıkacak olan hata marka ve prestij yönünden oldukça büyük bir darbe vurabilir. Bu da sonraki çıkaracağı modellerin satışını oldukça etkileyecektir bu yüzdendir ki Samsung’un yeni bir soruna tahammülü yok.

Amerika da yaşan Samsung Galaxy Note 7 kullanıcıları bugünden itibaren kendilerine en yakın Samsung mağazalarına ve kullandıkları operatör bayilerine giderek almış oldukları Galaxy Note 7’leri yeni ve sorunsuz Galaxy Note 7’ler ile değiştirebilirler.

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…