Anasayfa Giyilebilir Snapchat Kameralı Güneş Gözlüğünü Tanıttı

Snapchat Kameralı Güneş Gözlüğünü Tanıttı

0
1
1,988
snapchat-gozluk

İlk çıktığı günden itibaren popülerliği gün geçtikçe artan Snapchat kullanıcıları için yeni giyilebilir ürününü resmen tanıttı. Spectacles ismini verdiği kameralı güneş gözlüğünü resmen duyurdu. Gözlüğün çerçevesinin kenarlarında bulunan 115 derecelik kameralar ile 10 saniyelik videolar çekebilmekte ve bu videoları kablosuz bağlantı yolu ile cep telefonunuza aktarmakta.

Bu gözlüğü kullanarak Snap olarak atmak için hazırladığınız videoların Snapchat‘ te nasıl görüleceği şuanda bilinmiyor. Bunun nedeni ise 115 derecelik açıya sahip kamera lensleri. Büyük olasılıkla Snapchat bu gözlük ile çekilmiş olan videoları biraz kırpabilir.

Spectacles adında ki  güneş gözlüğü üç farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunuluyor ve retro tasarımı ile de oldukça dikkat çekici duruyor. Çıkış tarihi konusunda henüz net bir bilgi olmasa da tahmini olarak 1-2 ay içerisinde 129 dolar fiyat etiketi ile kullanıcılara sunulacak. Snapchat‘ in CEO’ su  Evan Siegal yaptığı açıklamada gözlüklerin sınırlı sayıda üretileceğini ve büyük pazarlara yavaş bir şekilde gireceğini açıkladı. Bu durumun sebebi ise gözlüğün çok fazla ilgi görmeyeceğini ve satmayacağını düşünmelerinden dolayı böyle bir yol izlediklerini belirtiyor.

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Android Kullananlar İçin En İyi 3 Ses Kayıt Uygulaması

Eğer sizde akıllı telefonunuz ile ses kaydetmeniz gerekiyor ve en iyi uygulamayı kullanmak…