Anasayfa Yazılım Sony Cihazlarının Android 7.0 Nougat Güncellemesine Kavuşma Tarihi Belli Oldu!

Sony Cihazlarının Android 7.0 Nougat Güncellemesine Kavuşma Tarihi Belli Oldu!

0
0
1,269
sony

Android 7.0 Nougat‘ın çıkması ile birlikte android cihazlara güncellemenin ne zaman geleceği ve hangi telefonların desteklediği yavaş yavaş sızmaya başladı. Son olarak da Sony‘nin hangi cihazlara ve ne zaman güncellemeyi vereceği sızdırıldı.

android-nougat-logo

Mobil pazarın devleri arasında yer alan akıllı telefon üreticisi Sony, güncelleme konusunda da en kararlı şirketlerden ve hiç vakit kaybetmeden Android 7.0 Nougat güncellemesini vermeye hazırlanıyor.

 

Sony, sızdırılan güncelleme sırasına göre ilk olarak Ekim ayı ortalarında Sony Xperia X Performance ve Xperia XZ için güncellemeyi sunacak. Daha sonra ise Xperia X ve Xperia X Compact için Kasım ayım gibi güncellemeleri verecek. Xperia Z5, Z5 Premium ve Z3+ ise güncellemeye Aralık ayı ortalarında kavuşacak. Sony’nin orta segment telefonları arasında yer alan XA ve XA Ultra içinse güncelleme tarihi şimdilik 2017 yılı’nın başları gibi görünüyor. Unutmadan söyleyelim Xperia Z3 kullanıcıları için maalesef şuan için bir güncelleme tarihi görünmüyor ancak ilerleyen zamanlarda Sony, güncelleme takviminde küçük bir ihtimal de olsa Xperia Z3’e yer verebilir.

Android 7.0 Nougat Hayatımıza Neler Katacak?

 

 

Daha fazla haber için tıklayın...

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir

Jailbreak Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır? Yasal Mıdır?

Hiç birisinin iPhone ana ekranında farklılıklar gördünüz mü? Mesela yan yana dizilmiş 6 uy…